WPML_EXPORT - en to uk translation catalogue (1258 entries)

en:  %s translation
uk: Переклад %s

en:  - (needs update)
uk: - (потрібно оновити)

en:  Read more about the %s.
uk: Докладніше про %s.

en:  and
uk:  та

en:  elements
uk:  елементів

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
uk: %1$s (поточний мовний стандарт: %2$s) - рекомендований(і): %3$s

en: %1$s Translation
uk: Переклад %1$s

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
uk: %1$s не перекладено. %2$sКлацніть, щоб зробити цей тип публікацій перекладним.%3$s

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
uk: %1$s перекладено за допомогою WPML. %2$sКлацніть, щоб змінити параметри перекладу.%3$s

en: %1$s terms (in original language)
uk: Терміни %1$s (мовою оригіналу)

en: %1$sWarning:%2$s You are trying to add a translation using the Fusion Builder Live editor but your site is configured to use the WPML Translation Editor.
uk: %1$sУвага!%2$s Ви намагаєтеся додати переклад за допомогою редактора Fusion Builder Live, але в налаштуваннях вашого веб-сайту вибрано Редактор перекладів WPML.

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
uk: %1s не може автоматично отримувати відгуки про переклад. Увійдіть на веб-сайт %1s і повідомте про ці проблеми вручну.

en: %d feedback was permanently deleted.
uk: %d відгук видалено назавжди.

en: %d feedback was restored.
uk: %d відгук відновлено.

en: %d feedback was trashed.
uk: %d відгук видалено.

en: %d feedback was updated.
uk: %d відгук оновлено.

en: %d feedback were permanently deleted.
uk: %d відгуків видалено назавжди.

en: %d feedback were restored.
uk: %d відгуків відновлено.

en: %d feedback were trashed.
uk: %d відгуків видалено.

en: %d feedback were updated.
uk: %d відгуків оновлено.

en: %d items remaining...
uk: Залишилось елементів: %d...

en: %s are currently hidden to visitors.
uk: %s наразі приховано від відвідувачів.

en: %s is currently hidden to visitors.
uk: %s наразі приховано від відвідувачів.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
uk: %s визначається в темі. Перемикач мов можна налаштувати тільки за допомогою CSS теми.

en: %s item
uk: %s елемент

en: %s items
uk: %s елементів

en: %s orphan comments found.
uk: Знайдено %s залишкових коментарів.

en: (No title for this post yet)
uk: (У цієї публікації поки немає заголовка)

en: (allowed: %s)
uk: (дозволено: %s)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
uk: * Пам'ятайте, що ваше ім'я для входу в %1$s – %2$s. Якщо вам потрібна допомога з паролем, скористайтеся скиданням пароля на сторінці входу.

en: * The clean task may take several minutes to complete.
uk: * Очищення може тривати кілька хвилин.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
uk: * Ваша тема містить файл %s, який задає значення WPML за промовчанням.

en: -- Please select --
uk: -- Виберіть --

en: --None--
uk: --Немає--

en: --select--
uk: --вибрати--

en: 1. Translate these strings:
uk: 1. Перекладіть ці рядки:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
uk: Ви вносите зміни в дублікат публікації.

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
uk: 2. Закінчивши переклад, поверніться сюди та повторіть синхронізацію меню. Вона використовує перекладені вами рядки, щоб оновити меню.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
uk: З метою збереження змін WPML задасть, щоб ця публікація перекладалась окремо.

en: <i>%s</i> integration
uk: Інтеграція <i>%s</i>

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>\n\t\t\t <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
uk: <p>Деякі терміни класифікації не синхронізовано між мовами. Це означає, що у вмісту окремими мовами будуть неправильні теги або категорії.</p>\n\t\t\t <p>Щоб синхронізувати класифікації, слід переглянути кожну з них у списку нижче та натиснути кнопку «Оновити ієрархію класифікації».</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
uk: <strong>Попередження WPML:</strong> Оновлення до цієї версії підтримуються тільки починаючи з версій %1$s і вище. Щоб оновити з версії %2$s, спочатку завантажте <a%3$s>2.0.4</a>, оновіть базу даних, а потім переходьте до цієї версії.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
uk: Розширення PHP перервало завантаження файлу. PHP не допомагає визначити, яке розширення зупинило завантаження файлу; можливо, слід переглянути список завантажених розширень із phpinfo().

en: A different domain per language
uk: Окремий домен для кожної мови

en: A memory limit of at least %s is required.
uk: Мінімально необхідне обмеження пам'яті – %s.

en: A memory limit of at least 128MB is required.
uk: Мінімально необхідне обмеження пам'яті – 128 Мб.

en: A page
uk: Сторінка

en: AJAX Error:
uk: Помилка AJAX:

en: Above post
uk: Над публікацією

en: Accordion Item Content
uk: Вміст елемента Accordion

en: Accordion Item Label
uk: Мітка елемента Accordion

en: Accordion: Content
uk: Accordion: контент

en: Accordion: Title
uk: Accordion: заголовок

en: Accordion: content
uk: Accordion: вміст

en: Accordion: header content
uk: Accordion: вміст заголовка

en: Activate
uk: Активувати

en: Activated
uk: Активовано

en: Activating...
uk: Активація...

en: Active
uk: Активний

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Add / Remove languages
uk: Додати / Видалити мови

en: Add Language
uk: Додати мову

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
uk: Додайте розділений комами список URL-аргументів, які WPML повинен пройти під час перемикання між мовами.

en: Add a language switcher
uk: Додати перемикач мов

en: Add a new language switcher to a menu
uk: Додати в меню новий перемикач мов

en: Add a new language switcher to a widget area
uk: Додати в область віджета новий перемикач мов

en: Add a note to the administrator
uk: Додати примітку для адміністратора

en: Add a note to the translator
uk: Додати примітку для перекладача

en: Add menu translation:  %s
uk: Додати переклад меню: %s

en: Add new Translation Priority
uk: Новий пріоритет перекладу

en: Add the following line:
uk: Додати цей рядок:

en: Add translation
uk: Додати переклад

en: Add translation to %s
uk: Додати переклад такою мовою: %s

en: Adding language failed.
uk: Не вдалося додати мову.

en: Adding translation for: %s.
uk: Додавання перекладу: %s.

en: Additional CSS
uk: Додатковий CSS

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
uk: Додає інформацію про мову в публікаціях і класифікації, якщо в них відсутня ця інформація.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
uk: Скоригувати ідентифікатори для підтримки багатомовності

en: Admin
uk: Адміністрування

en: Admin language
uk: Мова адміністрування

en: Admin replied
uk: Адміністратор відповів

en: Administrator for %s
uk: Адміністратор %s

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Affected Taxonomies
uk: Змінені класифікації

en: Alert Content
uk: Вміст оповіщення

en: Alert description
uk: Опис оповіщення

en: Alert title
uk: Заголовок оповіщення

en: All
uk: Усі

en: All Gallery Label
uk: Мітка всіх галерей

en: All Languages
uk: Усі мови

en: All Translation Priorities
uk: Усі пріоритети перекладу

en: All categories and tags will be translated if possible.
uk: Усі категорії та теги буде перекладено, якщо це можливо.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
uk: Налаштування в цьому розділі застосовуються до всіх перемикачів мов на вашому веб-сайті.

en: All languages
uk: Усі мови

en: All languages are currently displayed.
uk: Показано всі мови.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
uk: Показано всі мови. Виберіть дію, коли мову веб-сайту приховано.

en: All term names updated
uk: Усі назви термінів оновлено

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
uk: Якщо скинути дані WPML, буде втрачено всі дані перекладів. Їх подальше відновлення буде неможливим.

en: Allow translating the login and registration pages
uk: Дозволити переклад сторінок входу та реєстрації

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
uk: Дає змогу зв'язувати наявні переклади після зміни визначення (назви) користувацьких публікацій

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
uk: Дає змогу зв'язувати наявні переклади після зміни визначення (назви) користувацьких класифікацій

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
uk: Завжди запитувати відгук (без обмеження за часом)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
uk: Завжди переспрямовувати відвідувачів відповідно до мови їхнього веб-переглядача (скеровувати на головну сторінку, якщо немає перекладів відповідною мовою)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
uk: Сталася така помилка під час спроби відкрити URL-адресу, вказану як коренева сторінка:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
uk: Лист із повідомленням про цю проблему надіслано %s. Перевірте свою електронну пошту – чи отримано відгук.

en: Anchor text: primary content
uk: Текст прив’язки: основний вміст

en: Anchor text: secondary content
uk: Текст прив’язки: додатковий вміст

en: Animated Headline: After text
uk: Анімований заголовок: після тексту

en: Animated Headline: Before text
uk: Анімований заголовок: перед текстом

en: Animated Headline: Highlighted text
uk: Анімований заголовок: виділений текст

en: Animated Headline: Link URL
uk: Анімований заголовок: URL-адреса посилання

en: Animated Headline: Rotating text
uk: Анімований заголовок: текст, що обертається

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply to all users
uk: Застосувати до всіх користувачів

en: Approved
uk: Затверджено

en: Archive Button URL
uk: URL-адреса кнопки архіву

en: Archive Text
uk: Текст архіву

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
uk: Справді видалити цю мову?%sУСІ пов'язані з нею дані буде ВИДАЛЕНО!

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
uk: Скинути всі дані мов і перекладів? Цю дію не можна скасувати!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
uk: Справді скинути налаштування до параметрів за промовчанням?

en: As early as possible
uk: Якомога швидше

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
uk: Запитувати відгук про перекладений вміст, що був %1$s за остан. %2$s %3$s

en: Assign
uk: Призначити

en: Assign translation status to duplicated content
uk: Призначити стан перекладу копійованому вмісту

en: At your service
uk: До ваших послуг

en: Audio: embed code
uk: Аудіо: вбудувати код

en: Author Bio
uk: Біографія автора

en: Author Link
uk: Посилання автора

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
uk: Автоматичний вхід і вихід користувачів з усіх доменів

en: Auto-generated title. Click to edit.
uk: Автоматично створений заголовок. Клацніть, щоб змінити

en: Automatically clear the cache when strings are translated
uk: Автоматично очищати кеш, коли рядки перекладено

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
uk: Автоматично завантажувати .mo-файл теми за допомогою «load_textdomain»

en: Available
uk: Доступно

en: Average rating - %s
uk: Середній рейтинг – %s

en: Back
uk: Назад

en: Back to languages
uk: Повернутися до мов

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Backwards compatibility
uk: Зворотна сумісність

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
uk: Оскільки ваш хост не підтримує шифрування, дані буде зашифровано за допомогою базового алгоритму bse64.

en: Because too many %1$s were found, only the first %2$s results are listed. You can refine the results using the Search field below.
uk: Оскільки знайдено забагато %1$s, показано лише перші %2$s результати(-ів). Результати можна деталізувати за допомогою поля пошуку нижче.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
uk: Перш ніж почати надсилати вміст на переклад, слід виконати швидке налаштування.

en: Below post
uk: Під публікацією

en: Blockquote: Content
uk: Цитата: вміст

en: Blockquote: Tweet button label
uk: Цитата: мітка кнопки надсилання твіта

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
uk: Публікації блогу мовою сайту за промовчанням або переклади, якщо вони є

en: Blue
uk: Синій

en: Border
uk: Межа

en: Breadcrumbs: home label text
uk: Навігаційні ланцюжки: текст мітки головної сторінки

en: Browser language redirect
uk: Переспрямування залежно від мови веб-переглядача

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
uk: Переспрямування залежно від мови веб-переглядача може вплинути на індексацію вашого веб-сайту

en: Bulk Actions
uk: Пакетне оброблення

en: Button
uk: Кнопка

en: Button: Link
uk: Кнопка: посилання

en: Button: Link URL
uk: Кнопка: URL-адреса посилання

en: Button: Text
uk: Кнопка: текст

en: Call to Action: Button link
uk: Заклик до дії: посилання кнопки

en: Call to Action: Button text
uk: Заклик до дії: текст кнопки

en: Call to Action: Heading
uk: Заклик до дії: заголовок

en: Call to Action: Text
uk: Заклик до дії: текст

en: Call to action: button
uk: Заклик до дії: кнопка

en: Call to action: description
uk: Заклик до дії: опис

en: Call to action: link
uk: Заклик до дії: посилання

en: Call to action: ribbon title
uk: Заклик до дії: заголовок стрічки

en: Call to action: title
uk: Заклик до дії: заголовок

en: Callout: Call to action text
uk: Виноска: текст заклику до дії

en: Callout: Heading
uk: Виноска: заголовок

en: Callout: Link
uk: Виноска: посилання

en: Callout: Text
uk: Виноска: текст

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
uk: Неможливо створити копію. Виконується переклад.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Canvas content
uk: Вміст полотна

en: Card: anchor link
uk: Картка: прив'язати посилання

en: Card: anchor text primary content
uk: Картка: прив'язати основний текст

en: Card: anchor text secondary content
uk: Картка: прив'язати другорядний текст

en: Card: back text content
uk: Картка: текст ззаду

en: Card: front text content
uk: Картка: текст спереду

en: Cards: Read More Text
uk: Картки: текст «Докладніше»

en: Cards: Separator Between
uk: Картки: роздільник між

en: Change
uk: Змінити

en: Change default language
uk: Змінити мову за промовчанням

en: Change language
uk: Змінити мову

en: Change menu order for %s
uk: Змінити порядок меню %s

en: Changing the site's default language can cause some content to disappear.
uk: Після змінення мови веб-сайту за промовчанням частину вмісту може бути втрачено.

en: Check for orphan comments
uk: Шукати залишкові коментарі

en: Check for updates
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Checking...
uk: Пошук...

en: Choose a menu
uk: Виберіть меню

en: Choose a widget area
uk: Виберіть область віджета

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
uk: Виберіть спосіб визначення мови, якою користувачі бачитимуть вміст

en: Choose language:
uk: Виберіть мову:

en: Choose what to do when translating content with this field:
uk: Виберіть дію в цьому полі під час перекладу вмісту:

en: Classic: Read More Text
uk: Класичний: текст «Докладніше»

en: Classic: Separator Between
uk: Класичний: роздільник між

en: Clean orphan comments
uk: Очистити залишкові коментарі

en: Clean up
uk: Очищення

en: Clear all colors
uk: Очистити всі кольори

en: Clear cache now
uk: Очистити кеш

en: Clear language information and repopulate languages
uk: Очистити дані мов і перезаповнити їх

en: Clear log
uk: Очистити журнал

en: Clear the cache in WPML
uk: Очистити кеш WPML

en: Close
uk: Закрити

en: Code
uk: Код

en: Color themes:
uk: Колірні теми:

en: Comment Contents
uk: Вміст коментаря

en: Comment Image
uk: Зображення коментаря

en: Comment Link
uk: Посилання на коментар

en: Comment Title
uk: Заголовок коментаря

en: Commenter Name
uk: Ім'я автора коментаря

en: Communication:
uk: Зв'язок:

en: Complete
uk: Завершений

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
uk: Завершено: опрацьовано %1$d публікацій «%2$s».

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
uk: Конфігурація сумісності ваших активних плагінів і теми щодня оновлюється автоматично.

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure WPML
uk: Налаштування WPML

en: Connect this post?
uk: Прив'язати цю публікацію?

en: Connect with translations
uk: Прив'язати до перекладів

en: Contact Form: Button Text
uk: Форма контакту: текст кнопки

en: Contact Form: Checkbox Text
uk: Форма контакту: текст прапорця

en: Contact Form: Email Field Placeholder
uk: Форма контакту: заповнювач поля ел. адреси

en: Contact Form: Name Field Placeholder
uk: Форма контакту: заповнювач поля імені

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
uk: Форма контакту: заповнювач поля номера телефону

en: Contact Form: Redirect Link
uk: Форма контакту: посилання переспрямування

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
uk: Форма контакту: заповнювач поля теми

en: Contact Form: Success Message
uk: Форма контакту: повідомлення про успішне надсилання

en: Contact Form: Terms and Conditions
uk: Форма контакту: Умови та положення

en: Contact Form: Your Message Placeholder
uk: Форма контакту: заповнювач «Ваше повідомлення»

en: Contact the translator
uk: Звернутися до перекладача

en: Content
uk: Вміст

en: Content Area: content
uk: Область вмісту: вміст

en: Content Slider: Slide call to action link
uk: Слайдер вмісту: посилання заклику до дії слайда

en: Content Slider: Slide call to action text
uk: Слайдер вмісту: текст заклику до дії слайда

en: Content Slider: Slide content
uk: Слайдер вмісту: вміст слайда

en: Content Slider: Slide heading
uk: Слайдер вмісту: заголовок слайда

en: Copied From the Original
uk: Скопійовано з оригіналу

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy content from %s
uk: Копіювати вміст із %s

en: Copy from original
uk: Копіювати з оригіналу

en: Copy from original to translation
uk: Копіювати з оригіналу в переклад

en: Copy once
uk: Копіювати раз

en: Copy publishing date to translations
uk: Копіювати в переклад дату публікування

en: Copy taxonomy to translations
uk: Копіювати класифікацію в переклад

en: Copy to all languages
uk: Скопіювати в усі мови

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
uk: У разі виникнення помилок виправляти призначення типів публікацій для перекладів користувацьких типів публікацій.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
uk: Виправте кількість термінів, якщо виникли проблеми із вмістом, що перекладається.

en: Corrected by:
uk: Коректор:

en: Could not fetch the status from %s.
uk: Не вдалося отримати статус із %s.

en: Could not send the report to %s.
uk: Не вдалося надіслати звіт для %s.

en: Countdown: Label days
uk: Зворотній відлік: мітка днів

en: Countdown: Label hours
uk: Зворотній відлік: мітка годин

en: Countdown: Label minutes
uk: Зворотній відлік: мітка хвилин

en: Countdown: Label seconds
uk: Зворотній відлік: мітка секунд

en: Counter: number prefix
uk: Лічильник: префікс числа

en: Counter: number suffix
uk: Лічильник: суфікс числа

en: Create duplicate
uk: Створити копію

en: Create root page.
uk: Створити кореневу сторінку.

en: Creating new tables...
uk: Створення нових таблиць...

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Current language background color
uk: Колір тла поточної мови

en: Current language font color
uk: Колір шрифту поточної мови

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Custom
uk: Індивідуальний

en: Custom fields
uk: Користувацькі поля

en: Custom flag
uk: Свій прапор

en: Custom language switchers
uk: Користувацькі перемикачі мов

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
uk: вставити перемикачі WPML у визначених користувачем місцях

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
uk: Вам потрібно більше параметрів? Подивіться, як можна %s.

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Customize the language switcher
uk: Налаштувати перемикач мов

en: Dashboard
uk: Консоль

en: Data saved
uk: Дані збережено

en: Date
uk: Дата

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Deactivate WPML Page Builders
uk: Вимкнути WPML Page Builders

en: Debug information
uk: Налагоджувальні відомості

en: Default admin language (currently %s)
uk: Мова панелі адміністрування за промовчанням (зараз %s)

en: Default admin language:
uk: Мова панелі адміністрування за промовчанням:

en: Default language (currently %s)
uk: Мова за промовчанням (зараз %s)

en: Default locale
uk: Мовний стандарт за промовчанням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete language switcher
uk: Видалити перемикач мов

en: Delete permanently
uk: Видалити назавжди

en: Deleted comments:
uk: Видалені коментарі:

en: Description
uk: Опис

en: Detailed error log
uk: Докладний журнал помилок

en: Details
uk: Подробиці

en: Different languages in directories
uk: Мови в різних каталогах

en: Disable browser language redirect
uk: Вимкнути переспрямування за мовою веб-переглядача

en: Disable cache for language switcher templates
uk: Вимкнути кеш для шаблонів перемикачів мов

en: Disable this feature
uk: Вимкнути цю функцію

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Dismiss this notice.
uk: Закрити це повідомлення.

en: Display Flag
uk: Показувати прапор

en: Display alternative languages in the HEAD section.
uk: Показувати інші мови в розділі HEAD.

en: Display hidden languages
uk: Показати приховані мови

en: Display mode for blog posts has changed
uk: Режим відображення публікацій блогу змінився

en: Display on language:
uk: Відображати мовою:

en: Divider Text
uk: Текст роздільника

en: Do not show it
uk: Не показувати

en: Do you really want to remove this item?
uk: Справді видалити цей пункт?

en: Do you want to continue?
uk: Продовжити?

en: Don't translate
uk: Не перекладати

en: Done
uk: Готово

en: Done!
uk: Готово!

en: Done.
uk: Готово.

en: Download
uk: Завантажити

en: Drag and drop the languages to change their order
uk: Перетягніть мови, щоб змінити їх черговість

en: Dropdown
uk: Розкривне меню

en: Dropdown content
uk: Вміст розкривного списку

en: Duplicate
uk: Копія

en: Duplicate existing media for translated content
uk: Копіювати наявні медіа в перекладений вміст

en: Duplicate featured image from original
uk: Копіювати вибране зображення з оригіналу

en: Duplicate featured image to translations
uk: Копіювати вибране зображення в переклади

en: Duplicate featured images for translations
uk: Копіювати вибрані зображення в переклади

en: Duplicate media attachments for translations
uk: Копіювати вкладення медіа в переклади

en: Duplicate the featured images for translated content
uk: Копіювати вибрані зображення в перекладений вміст

en: Duplicate uploaded media from original
uk: Копіювати завантажене мультимедіа з оригіналу

en: Duplicate uploaded media to translations
uk: Копіювати завантажене мультимедіа в переклади

en: Duplicating featured images. %d left
uk: Копіювання вибраних зображень: залишилося %d

en: Duplicating featured images: done!
uk: Копіювання вибраних зображень: готово!

en: Duplicating media. %d left
uk: Копіювання медіа: залишилося %d

en: Duplicating media: done!
uk: Копіювання медіа: готово!

en: Dynamic content string: %s
uk: Рядок динамічного вмісту: %s

en: E-mail sent to translation service
uk: Електронний лист надіслано службі перекладу

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
uk: Кожен користувач може вибрати мову адміністрування. Мовні вподобання можна змінити на <a href="%s">сторінці профілю</a>.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Footer Language Switcher
uk: Редагувати перемикач мов у нижньому колонтитулі

en: Edit Menu Language Switcher
uk: Редагувати перемикач мов у меню

en: Edit Post Translations Language Switcher
uk: Редагувати перемикач мов у перекладах публікацій

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
uk: Редагувати перемикач мов у діях, коротких кодах

en: Edit Translation Priority
uk: Змінити пріоритет перекладу

en: Edit Widget Area Language Switcher
uk: Редагувати перемикач мов в області віджета

en: Edit feedback
uk: Редагувати відгук

en: Edit language switcher
uk: Редагувати перемикач мов

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
uk: Редагування мов

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
uk: У цій таблиці можна редагувати мови вашого веб-сайту. Кожен рядок – це мова.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
uk: Для кожної мови слід ввести такі відомості:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
uk: Код:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
uk: унікальне значення, що ідентифікує мову. Після введення код мови змінити не можна.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
uk: Переклади:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
uk: як назва мови відображатиметься різними мовами.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
uk: Прапор:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images.
uk: прапор, який буде відображатиметься поруч із мовою (необов'язково). Можна або завантажити свій власний прапор, або використовувати вбудоване зображення WPML.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
uk: Мовний стандарт за промовчанням:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: This determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
uk: Визначає значення мовного стандарту цієї мови. Для правильного налаштування слід перевірити ім'я файлу локалізації WordPress.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
uk: Кодувати URL-адреси:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
uk: так/ні, визначає, чи URL-адреси цією мовою закодовані, чи в них використовуються символи ASCII (залиште «ні», якщо не впевнені).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
uk: Код цієї мови, який очікує Google. hreflang має містити хоча б код мови (зазвичай складається з двох букв) або, якщо необхідно вказати країну/регіон, це може бути те ж, що й ім'я мовного стандарту, але дещо в іншому форматі. Якщо мовної стандарт для канадської французької – fr_CA, то відповідний hreflang буде fr-ca. Замість підкреслення використовуйте тире (-), а всі букви мають бути малі.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
uk: Зіставлення мов:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: To use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
uk: Щоб використовувати автоматичний переклад для користувацької або специфічної для країни мови, потрібно зіставити її з підтримуваною мовою. Докладніше про <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">використання автоматичного перекладу з користувацькими мовами</a>.

en: Edit root page.
uk: Змінити кореневу сторінку.

en: Edit the %s translation
uk: Редагувати переклад такою мовою: %s

en: Edit this page to add translations
uk: Додати переклади цієї сторінки

en: Edit translation
uk: Редагувати переклад

en: Editing language:
uk: Мова редагування:

en: Elements to include in the language switcher.
uk: Елементи, які буде додано до перемикача мов.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable Translation Feedback
uk: Увімкнути відгуки про переклад

en: Enable Translation Feedback module
uk: Увімкнути модуль відгуків про переклад

en: Enable cache for language switcher templates
uk: Увімкнути кеш для шаблонів перемикачів мов

en: Encode URLs
uk: Шифрувати URL-адреси

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
uk: Введіть CSS, який буде додано на сторінку. Зручно, якщо застосовувати стиль до перемикача мов без редагування CSS-файлу на сервері.

en: Enter textdomain:
uk: Введіть textdomain:

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
uk: Введіть назву віджета або залиште порожньою, щоб він був без назви.

en: Error
uk: Помилка

en: Error adding flag.
uk: Не вдалося додати прапор.

en: Error adding native name.
uk: Не вдалося додати рідну назву.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
uk: Не вдалося додати переклад %1$s такою мовою: %2$s.

en: Error uploading flag file.
uk: Не вдалося завантажити файл прапора.

en: Error: Language not found.
uk: Помилка: мову не знайдено.

en: Error: No custom field
uk: Помилка: немає змінюваного поля

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
uk: Помилка: активуйте плагін Керування перекладами WPML

en: Error: Please provide translation action
uk: Помилка: вкажіть дію для перекладу

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
uk: Помилка: неправильне значення поля. Не вдалося задати налаштування перекладу.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
uk: Помилка. Це вбудована мова. Її неможливо видалити.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
uk: Помилка: плагін Керування перекладами WPML не ввімкнуто

en: Error: data not saved
uk: Помилка: дані не збережено

en: Experimental
uk: Бета-функція

en: Expiration date for Translation Feedback module:
uk: Дата закінчення терміну дії модуля відгуків про переклад:

en: Failed to update the feedback.
uk: Не вдалося оновити відгуки.

en: Failed to write file to disk.
uk: Не вдалося записати файл на диск.

en: Feedback
uk: Відгук

en: Feedback list navigation
uk: Навігація за списком відгуків

en: Feedback:
uk: Відгук:

en: File extension not allowed.
uk: Неприпустиме розширення файлу.

en: Finalizing upgrade...
uk: Завершення оовлення…

en: Find how you can update PHP.
uk: Дізнайтеся, як оновити PHP.

en: First menu item
uk: Перший пункт меню

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
uk: Виправити поле "tp_id" замовлень на переклад WPML

en: Fix WPML tables collation
uk: Виправити параметри сортування таблиць WPML

en: Fix element_type collation
uk: Виправити параметри упорядкування element_type

en: Fix post type assignment for translations
uk: Виправити призначення типів публікацій перекладам

en: Fix terms count
uk: Виправити кількість термінів

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
uk: Виправляє поле "tp_id" замовлень на переклад WPML і задає стан "виконується" (потрібна ручна ресинхронізація стану перекладу + завантаження перекладів). Приймаються ідентифікатори замовлень на переклад зі значеннями, розділеними комами (ідентифікатори рядків).

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
uk: Виправляє параметри сортування таблиць WPML, щоб вони відповідали параметрам сортування таблиць WP за промовчанням.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
uk: Виправляє параметри упорядкування стовпця element_type в icl_translations у разі зміни цього параметра для стовпця posts.post_type.

en: Flag
uk: Прапор

en: Flag for %s
uk: Позначити %s

en: Flip Box: Button link
uk: Фліпбокс: посилання кнопки

en: Flip Box: Button text
uk: Фліпбокс: текст кнопки

en: Flip Box: Description text side A
uk: Фліпбокс: текст опису бік А

en: Flip Box: Description text side B
uk: Фліпбокс: опис заголовка слайда В

en: Flip Box: Title text side A
uk: Фліпбокс: текст заголовка бік А

en: Flip Box: Title text side B
uk: Фліпбокс: текст заголовка бік В

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Footer language switcher
uk: Перемикач мов у нижньому колонтитулі

en: For "%s"
uk: Для "%s"

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
uk: Оновлення для компонентів WPML можна отримувати з %s або автоматично після реєстрації WPML.

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
uk: Щоб отримати розширений доступ або видалити WPML та всі мовні дані повністю, скористайтеся сторінкою %sдіагностики%s.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
uk: Щоб отримати налагоджувальні відомості, які може попросити співробітник служби технічної підтримки, скористайтеся сторінкою %sналагоджувальних відомостей%s.

en: Form: Acceptance Text
uk: Форма: текст згоди

en: Form: Button text
uk: Форма: текст кнопки

en: Form: Checkbox Options
uk: Форма: параметри прапорця

en: Form: Email Content
uk: Форма: вміст ел. листа

en: Form: Email from name
uk: Форма: ел. лист від імені

en: Form: Email subject
uk: Форма: тема повідомлення

en: Form: Email subject 2
uk: Форма: Тема повідомлення 2

en: Form: Error message
uk: Форма: повідомлення про помилку

en: Form: Field HTML
uk: Форма: HTML-код поля

en: Form: Field label
uk: Форма: мітка поля

en: Form: Field placeholder
uk: Форма: заповнювач поля

en: Form: Invalid message
uk: Форма: неприпустиме повідомлення

en: Form: Next Button
uk: Форма: кнопка «Далі»

en: Form: Previous Button
uk: Форма: кнопка «Назад»

en: Form: Redirect to URL
uk: Форма: Переспрямувати до URL-адреси

en: Form: Required message
uk: Форма: обов'язкове повідомлення

en: Form: Step Next Label
uk: Форма: мітка наступного кроку

en: Form: Step Previous Label
uk: Форма: мітка попереднього кроку

en: Form: Success message
uk: Форма: повідомлення про успішне надсилання

en: Form: name
uk: Форма: ім’я

en: Gallery Title:
uk: Назва галереї:

en: Gallery custom link
uk: Користувацьке посилання галереї

en: Getting started guide
uk: Посібник з початку роботи

en: Go to WPML Network settings.
uk: Перейти до налаштувань мережі WPML.

en: Go to previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to the first page
uk: На першу сторінку

en: Go to the last page
uk: На останню сторінку

en: Go to the next page
uk: На наступну сторінку

en: Good news! Your site has no orphan comments.
uk: Хороша новина! На вашому веб-сайті немає залишкових коментарів.

en: Got it
uk: Зрозуміло

en: Gray
uk: Сірий

en: Group does not exist.
uk: Група не існує.

en: HTML file
uk: HTML-файл

en: Heading
uk: Заголовок

en: Heading: Link
uk: Заголовок: посилання

en: Heading: Link URL
uk: Заголовок: URL-адреса посилання

en: Headline text content
uk: Вміст тексту заголовка

en: Height
uk: Висота

en: Hidden languages:
uk: Приховані мови:

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide language switchers on the root page
uk: Приховати перемикачі мов на кореневій сторінці

en: Hide languages
uk: Приховати мови

en: Hide this notice.
uk: Приховати це повідомлення.

en: Hierarchy Synchronization
uk: Синхронізація ієрархії

en: Hover
uk: Навести

en: How to fix
uk: Шляхи вирішення

en: How to handle languages without translation
uk: Як чинити з мовами без перекладу

en: How to handle media for new content:
uk: Як обробляти медіа в новому вмісті:

en: How to translate Block editor content
uk: Переклад вмісту з редактора блоків

en: How to translate login and registration pages
uk: Посібник із перекладу сторінок входу та реєстрації

en: I am about to reset all translation and language data.
uk: Зараз я скину всі дані мов і перекладів.

en: I can see a lot of language errors
uk: Є багато мовних помилок

en: I can't understand anything
uk: Нічого не зрозуміло

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
uk: Я додам вручну (%1$sвказівки%2$s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
uk: Я очищу кеш вручну після перекладу рядків

en: Icon Box: Description text
uk: Поле піктограми: текст опису

en: Icon Box: Link
uk: Поле піктограми: посилання

en: Icon Box: Title text
uk: Поле піктограми: текст заголовка

en: Icon List: Link URL
uk: Список піктограм: URL-адреса посилання

en: Icon List: Text
uk: Список піктограм: текст

en: Icon link
uk: Посилання піктограми

en: Icon style:
uk: Стиль значка:

en: Icon: Link
uk: Піктограма: посилання

en: Icon: Link URL
uk: Піктограма: URL-адреса посилання

en: Icon: Text
uk: Піктограма: текст

en: If some content appears gone, it might be because you switched the site's default language from %1$s to %2$s.
uk: Якщо частину вмісту втрачено, причиною може бути змінення мови веб-сайту за промовчанням з %1$s на %2$s.

en: If you are a human, do not fill in this field.
uk: Якщо ви людина, не заповнюйте це поле.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
uk: Якщо ви користуєтеся Розширеним редактором перекладів, переклади, що виконуються, а також існуюча перекладацька пам'ять і глосарій будуть втрачені. Також буде втрачено доступ до покупок, рахунків і журналу, пов'язаного з вашою роботою в Розширеному редакторі перекладів.

en: If your site uses nginx, you may need to adjust your server settings.
uk: Якщо веб-сайт використовує nginx, можливо, доведеться змінити налаштування вашого сервера.

en: Image Box: Description text
uk: Поле зображення: текст опису

en: Image Box: Link
uk: Поле зображення: посилання

en: Image Box: Title text
uk: Поле зображення: текст заголовка

en: Image: Caption
uk: Зображення: підпис

en: Image: Link URL
uk: Зображення: URL-адреса посилання

en: In progress
uk: Виконується

en: In progress - needs retry
uk: потрібно повторити спробу

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
uk: У цій версії WPML терміни класифікації можна називати однаково в різних мовах. На вашому веб-сайті слід оновити %d термінів класифікації, щоб у них відображалося однакове ім'я без жодних мовних суфіксів.

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Info
uk: Відомості

en: Install
uk: Встановити

en: Installed
uk: Встановлено

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
uk: Увімкнути

en: Invalid character in language code.
uk: Неприпустимий знак у мовному коді.

en: Invalid language code
uk: Неприпустимий мовний код

en: Invalid nonce.
uk: Неправильний nonce.

en: Invalid request!
uk: Неприпустимий запит!

en: Issue tracking in %s
uk: Відстеження питань у %s

en: Issues with translations
uk: Проблеми з перекладами

en: It could be improved
uk: Можна і краще

en: It is OK
uk: Усе добре

en: It is perfect!
uk: Відмінно!

en: It looks like languages per directories will not function.
uk: Схоже, що мови по різних каталогах не працюватимуть.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
uk: Схоже, розширення %1$s, необхідне для роботи WPML, не встановлено. Перейдіть за цим посиланням, щоб отримати вказівки щодо його встановлення: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
uk: Неможливо додати елемент (не перекладено батьківський)

en: Item changed position
uk: Елемент змінив розташування

en: Item will be added
uk: Елемент буде додано

en: Item will be copied
uk: Елемент буде скопійовано

en: Item will be removed
uk: Елемент буде видалено

en: Job removed
uk: Замовлення видалено

en: Label translation
uk: Переклад міток

en: Language
uk: Мова

en: Language Flag
uk: Прапор мови

en: Language Switcher
uk: Перемикач мов

en: Language URL format
uk: URL-формат мов

en: Language filtering for AJAX operations
uk: Фільтрування мов для операцій AJAX

en: Language mapping
uk: Зіставлення мов

en: Language menu items style:
uk: Стиль пунктів меню мови:

en: Language name
uk: Назва мови

en: Language name added as a parameter
uk: Назву мови додано як параметр

en: Language name in current language
uk: Назва мови поточною мовою

en: Language of this %s
uk: Мова %s

en: Language switcher colors
uk: Кольори перемикача мов

en: Language switcher options
uk: Параметри перемикача мов

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
uk: Дія

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
uk: Розташування

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Language switcher style:
uk: Стиль перемикача мов:

en: Language switcher type
uk: Тип перемикача мов

en: Languages
uk: Мови

en: Last Update Time could not be determined
uk: Не вдалося визначити час останнього оновлення

en: Last checked on %s
uk: Востаннє перевірено %s

en: Last menu item
uk: Останній пункт меню

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Later in the head section (priority %d)
uk: Пізніше в розділі заголовка (пріоритет %d)

en: Learn more
uk: Докладніше

en: Learn more about passing data between domains
uk: Докладніше про передавання даних між доменами

en: Learn more about translation feedback
uk: Докладніше про відгуки про переклад

en: Leave the text box to auto-save
uk: Автоматичне збереження для текстового поля

en: Legend:
uk: Умовні позначення:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
uk: Зробімо так, щоб усе запрацювало. Зверніться зі %1sслужбою підтримки WPML%2s і повідомте їм ці дані про помилку:

en: Link to home of language for missing translations
uk: Перейти на головну сторінку мови за відсутності перекладу

en: Links to translation of posts
uk: Посилання на переклад публікацій

en: List of languages
uk: Список мов

en: Loading
uk: Завантаження

en: Loading ...
uk: Завантаження...

en: Loading Language Data for {post_name}
uk: Завантаження даних мови {post_name}

en: Localization options
uk: Параметри локалізації

en: Login and registration pages
uk: Сторінки входу та реєстрації

en: Login: Button text
uk: Логін: текст кнопки

en: Login: Password label
uk: Логін: мітка пароля

en: Login: Password placeholder
uk: Логін: заповнювач пароля

en: Login: User label
uk: Логін: мітка користувача

en: Login: User placeholder
uk: Логін: заповнювач користувача

en: Lottie: Link URL
uk: Lottie: URL-адреса посилання

en: Main Page (no parent)
uk: Основна сторінка (без батьківської)

en: Make %s the original language for this %s
uk: Зробити %s мовою оригіналу для %s

en: Make themes work multilingual
uk: Багатомовність тем

en: Manage Languages
uk: Керування мовами

en: Manage Media translation
uk: Керування перекладом медіа

en: Manage Navigation
uk: Керування навігацією

en: Manage Sticky Links
uk: Керування клейкими посиланнями

en: Manage String Translation
uk: Керування перекладом рядків

en: Manage Support
uk: Керування підтримкою

en: Manage Taxonomy Translation
uk: Керування перекладом класифікації

en: Manage Theme and Plugin localization
uk: Керування локалізацією теми та плагінів

en: Manage Translation Analytics
uk: Керування Translation Analytics

en: Manage Translation Management
uk: Керування керуванням перекладами

en: Manage Troubleshooting
uk: Керування діагностикою

en: Manage WPML Menus Sync
uk: Керування синхронізацією меню WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
uk: Керування WooCommerce Multilingual

en: Map: Address
uk: Карта: адреса

en: Margin
uk: Відступ

en: Mark as fixed
uk: Позначити виправленим

en: Mark as new
uk: Позначити новим

en: Max execution time
uk: Макс. час виконання

en: Max input vars
uk: Макс. вхід. змінних

en: Max memory limit
uk: Максимальне обмеження пам'яті

en: Media Carousel: link URL
uk: Карусель мультимедіа: URL-адреса посилання

en: Media Translation
uk: Переклад мультимедіа

en: Media Translation Documentation
uk: Документація про переклад медіа

en: Media attachments
uk: Мультимедійні вкладення

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Memory usage
uk: Використання пам'яті

en: Menu
uk: Меню

en: Menu Anchor
uk: Прив'язка меню

en: Menu Options will be updated
uk: Параметри меню буде оновлено

en: Menu language switcher
uk: Перемикач мов у меню

en: Menu synchronization will sync the menu structure from the default language of %s to the secondary languages.
uk: Синхронізація меню синхронізує структуру меню мови за промовчанням %s із другорядними мовами.

en: Menu(s) syncing complete.
uk: Синхронізацію меню завершено.

en: Messages and notifications
uk: Повідомлення та оголошення

en: Missing a temporary folder.
uk: Відсутня тимчасова папка.

en: Missing key "%s".
uk: Відсутній ключ "%s".

en: Missing post ID
uk: Немає ідентифікатора публікації

en: Missing step
uk: Відсутня дія

en: Modal content
uk: Вміст модального вікна

en: Move to trash
uk: Перемістити до кошика

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
uk: Багатомовний WordPress

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
uk: з WPML

en: Multiple options
uk: Декілька параметрів

en: Multisite
uk: Кілька сайтів

en: NO
uk: НІ

en: Name
uk: Ім'я

en: Native language name
uk: Назва мови в оригіналі

en: Navigation
uk: Навігація

en: Needs update
uk: Потрібно оновити

en: Network settings
uk: Налаштування мережі

en: Never show this
uk: Приховати назавжди

en: New
uk: Нові

en: New Menu Language Switcher
uk: Новий перемикач мов у меню

en: New Translation Priority Name
uk: Ім'я нового пріоритету перекладу

en: New Widget Area language switcher
uk: Новий перемикач мов в області віджета

en: Next
uk: Далі

en: Next Label
uk: Наступна мітка

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: No
uk: Ні

en: No %1$s found.
uk: Немає %1$s.

en: No Batch
uk: Без пакета

en: No Translation requests selected.
uk: Не вибрано запити на переклад.

en: No feedback found.
uk: Немає відгуків.

en: No file was uploaded.
uk: Файл не завантажено.

en: No menus found
uk: Меню не знайдено

en: No posts found
uk: Публікацій не знайдено

en: No such post for ID = %d
uk: Публікація з ID = %d відсутня

en: No translator available for this language pair.
uk: Немає перекладача в цій мовній парі.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
uk: Не хвилюйтеся, повна функціональність у Перекладі рядків WPML збережеться.

en: Normal
uk: Усе гаразд

en: Not available
uk: Недоступно

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Not needed
uk: Не вимагається

en: Not translatable
uk: Неперекладне

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Not valid
uk: Неприпустимий

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
uk: Примітка. WPML потрібно ввімкнути на основному сайті або в мережі.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
uk: Примітка. Якщо ви редагували оголошення користувацьких публікацій, можливо, знадобиться знову налаштувати WPML, щоб помітити його для перекладу.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
uk: Примітка. Якщо ви редагували оголошення користувацьких класифікацій, можливо, знадобиться знову налаштувати WPML, щоб помітити його для перекладу.

en: Nothing Found Message
uk: Повідомлення «Нічого не знайдено»

en: Nothing Sync
uk: Нічого не синхронізовано

en: Nothing to sync.
uk: Нічого синхр.

en: Notice does not exist.
uk: Повідомлення не існує.

en: Notice does not exists.
uk: Повідомлення не існує.

en: Number Counter: Number Prefix
uk: Лічильник чисел: префікс числа

en: Number Counter: Number Suffix
uk: Лічильник чисел: суфікс числа

en: Number Counter: Text after number
uk: Лічильник чисел: текст після числа

en: Number Counter: Text before number
uk: Лічильник чисел: текст перед числом

en: OK
uk: Гаразд

en: Ok
uk: Гаразд

en: Old Name
uk: Старе ім'я

en: One more step before you can translate on %s
uk: Залишився один крок, і ви зможете перекладати на %s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
uk: Тільки перекладені публікації блогу (ніколи не відображати публікації мовами перекладу в мові за промовчанням)

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
uk: Робота WooCommerce Multilingual. Усе на WCML, окрім вкладки налаштувань.

en: Optional
uk: Необов'язково

en: Order of languages
uk: Черговість мов

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Original post:
uk: Вихідна публікація:

en: Original term
uk: Вихідний термін

en: Original:
uk: Оригінал:

en: Other language background color
uk: Колір тла іншої мови

en: Other language font color
uk: Колір шрифту іншої мови

en: Overwrite existing translations
uk: Перезаписати наявні переклади

en: Overwrite with %s content.
uk: Замінити вмістом %s.

en: PHP %1$s and above are recommended. PHP %2$s is the minimum requirement.
uk: Рекомендується використовувати PHP %1$s або пізніші версії. Мінімальна вимога – версія PHP %2$s.

en: Padding
uk: Поле

en: Page builders options
uk: Параметри будівників сторінок

en: Pass arguments via GET (the url)
uk: Передавати аргументи через GET (URL-адреса)

en: Pass arguments via POST
uk: Передавати аргументи через POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
uk: Передавати аргументи сеансу між доменами через перемикач мов

en: Photo: Link
uk: Фото: посилання

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
uk: Наведіть кілька прикладів помилок і як їх виправити:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
uk: Перейдіть на сторінку %1$s та клацніть "%2$s", щоб усунути проблему.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
uk: Перш ніж налаштувати плагін, перейдіть на сторінку %1$sПлагіни%2$s та ввімкніть плагін WPML Multilingual CMS.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
uk: Щоб отримати доступ до адміністративних функцій у всіх мовних доменах, вийдіть і знову увійдіть у систему.

en: Please make backup of your database before using this.
uk: Спочатку зробіть резервну копію бази даних.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
uk: Перевірте збереження всіх змін. Буде необхідно перезавантажити сторінку.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
uk: Якщо ви внесли зміни в цю публікацію, обов'язково збережіть їх, перш ніж виконати наступну дію!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
uk: Зауважте, що після скиданні даних WPML усі переклади, надіслані зовнішньому перекладачеві, буде втрачено. Їх подальше відновлення буде неможливим.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
uk: Зверніть увагу, що зараз ви можете перекладати короткі заголовки термінів класифікації, але не можете %s.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
uk: Примітка. коли мови додано, їх коди змінити неможливо. Переконайтеся, що введено правильний код.

en: Please rate this translation:
uk: Оцініть цей переклад:

en: Please save the settings first by clicking Save.
uk: Спочатку збережіть налаштування, натиснувши «Зберегти».

en: Please select what to show for the root url.
uk: Виберіть, що показувати як кореневу URL-адресу.

en: Please update all components which you are using.
uk: Оновіть усі компоненти, які ви використовуєте.

en: Please, enter required data.
uk: Введіть необхідні дані.

en: Please, enter valid data.
uk: Введіть припустимі дані.

en: Plugin Name
uk: Ім'я плагіна

en: Plural
uk: Множина

en: Position of hreflang links
uk: Розташування посилань hreflang

en: Position of link(s):
uk: Розташування посилань:

en: Position:
uk: Розташування:

en: Post Translation Text
uk: Текст перекладу публікації

en: Post Translations
uk: Переклади публікацій

en: Post Types Translation
uk: Переклад типу публікацій

en: Post not found
uk: Публікацію не знайдено

en: Post type and source language assignment have been fixed for
uk: Тип публікації та призначення вихідної мови виправлено для

en: Post types
uk: Типи публікацій

en: Post without a title
uk: Публікація без заголовка

en: Posts Slider: More Link Text
uk: Слайдер публікацій: текст посилання «Додатково»

en: Posts and pages synchronization
uk: Синхронізація публікацій і сторінок

en: Posts: Button Text
uk: Публікації: текст кнопки

en: Posts: Cards Read more text
uk: Публікації: текст «Докладніше» картками

en: Posts: Classic Read more text
uk: Публікації: звичайний текст «Докладніше»

en: Posts: More Link Text
uk: Публікації: текст посилання «Додатково»

en: Posts: Next Label
uk: Публікації: наступна мітка

en: Posts: No Results Message
uk: Публікації: повідомлення про відсутність результатів

en: Posts: Previous Label
uk: Публікації: попередня мітка

en: Posts: Terms Label
uk: Публікації: мітка термінів

en: Preferences saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Prefix
uk: Префікс

en: Preserve URL arguments
uk: Зберігати аргументи URL

en: Preserving URL arguments
uk: Збереження аргументів URL

en: Preview update failed
uk: Не вдалось оновити попередній перегляд

en: Previous Label
uk: Попередня мітка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Price Table: Button link
uk: Цінник: посилання кнопки

en: Price Table: Button text
uk: Цінник: текст кнопки

en: Price Table: Footer additional info
uk: Цінник: додаткові відомості в нижньому колонтитулі

en: Price Table: Heading
uk: Цінник: заголовок

en: Price Table: Period
uk: Цінник: крапка

en: Price Table: Ribbon title
uk: Цінник: заголовок стрічки

en: Price Table: Sub heading
uk: Цінник: підзаголовок

en: Price list: title
uk: Прайс: заголовок

en: Price table: text
uk: Прайс: текст

en: Pricing list: description
uk: Прайс: опис

en: Pricing list: link
uk: Прайс: посилання

en: Pricing table: Button link
uk: Цінник: посилання кнопки

en: Pricing table: Button text
uk: Цінник: текст кнопки

en: Pricing table: Duration
uk: Цінник: тривалість

en: Pricing table: Feature
uk: Цінник: функція

en: Pricing table: Price
uk: Цінник: ціна

en: Pricing table: Title
uk: Цінник: заголовок

en: Private
uk: Приватна

en: Problem receiving translation jobs?
uk: Не отримуєте замовлення на переклад?

en: Processing translations...
uk: Обробка перекладів...

en: Progress: Inner text
uk: Перебіг: текст всередині

en: Progress: Title
uk: Перебіг: заголовок

en: Quote content
uk: Вміст цитати

en: Quote: cite content
uk: Цитата: цитувати вміст

en: REST API is disabled, blocking some features of WPML
uk: REST API вимкнуто, тому деякі функції WPML заблоковані

en: REST enabled
uk: REST увімкнуто

en: Rate translation
uk: Оцінити переклад

en: Rate translation of this page
uk: Оцініть переклад цієї сторінки

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Rating:
uk: Рейтинг:

en: Read how this works
uk: Прочитати про це в дії

en: Read more
uk: Читати далі

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
uk: Переспрямовувати відвідувачів відповідно до мови їхнього веб-переглядача лише за наявності перекладу

en: Refresh
uk: Оновити

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
uk: Пам'ятати мовні налаштування відвідувачів впродовж %s годин (введіть «24» або кратне число).

en: Remote XML Config Log
uk: Віддалений XML-журнал конфігурації

en: Remove %s
uk: Видалити %s

en: Remove all messages and notifications
uk: Видалити всі повідомлення та оголошення

en: Remove all messages and notifications, for all users.
uk: Видалити всі повідомлення та оголошення для всіх користувачів.

en: Remove comments that don't match the content's language
uk: Видалити коментарі мовою, що відрізняється від мови вмісту

en: Remove debug logs of String Translation cache
uk: Видалити журнали налагодження кешу Перекладу рядків

en: Remove ghost entries from the translation tables
uk: Видалити фантомні елементи з таблиць перекладу

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
uk: Видалити суфікси мови з імен класифікації.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
uk: Видалити рядок 'filter_var' із директиви 'disable_functions' або…

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
uk: Видаляє дані з таблиць WPML, які не зв'язані належним чином. Очищує таблицю від даних, які залишилися після оновлень, виправлень помилок чи з невизначених причин.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
uk: Видаляє неприпустимі рядки, що зберігаються в параметрі та повідомленні адміністратора про приховання.

en: Rename label to %s
uk: Перейменувати мітку на %s

en: Replied
uk: Відповів

en: Reply to admin
uk: Надіслати відповідь адміністратору

en: Reply to admin:
uk: Надіслати відповідь адміністратору:

en: Reply to translator
uk: Надіслати відповідь перекладачеві

en: Reply to translator:
uk: Надіслати відповідь перекладачеві:

en: Reporting to wpml.org
uk: Надсилання звіту в wpml.org

en: Required
uk: Обов'язково

en: Reset
uk: Скидання

en: Reset and deactivate WPML
uk: Скинути та вимкнути WPML

en: Reset languages
uk: Скинути мови

en: Reset settings
uk: Скинути налаштування

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore default
uk: Відновити налаштування за промовчанням

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
uk: Відновити закриті і приховані повідомлення та оголошення.

en: Restore messages and notification
uk: Відновити повідомлення й оголошення

en: Resume Upgrade Process
uk: Відновити оновлення

en: Retry
uk: Повторити

en: Review
uk: Перевірити

en: Reviewed by:
uk: Редактор:

en: Run Upgrade Process
uk: Виконати оновлення

en: Running now batch #%d
uk: Обробка пакета №%d

en: SEO Options
uk: Параметри оптимізації пошуку

en: Save
uk: Зберегти

en: Scanning Results
uk: Результати сканування

en: Scanning now, please don't close this page.
uk: Сканування, не закривайте цю сторінку.

en: Search
uk: Пошук

en: Search Dropdown: placeholder
uk: Пошук у розкривному списку: заповнювач

en: Search Inline: placeholder
uk: Пошук у тексті: заповнювач

en: Search Modal: placeholder
uk: Пошук у модальному вікні: заповнювач

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select Language
uk: Вибрати мову

en: Select Validation
uk: Виберіть перевірку

en: Select a preset
uk: Виберіть заготовку

en: Select bulk action
uk: Виберіть масову дію

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
uk: Виберіть, як перемикач мов відображатиметься в меню.  Виберіть «Список мов», щоб усі елементи відображалися на одному рівні, або «Розкривний список», щоб поточна мова відображалась як батьківська, а решта як дочірні.

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
uk: Виберіть меню, в яких відображатиметься перемикач мов.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
uk: Виберіть місце відображення перемикача мов у меню.

en: Select the position to display the post translations links.
uk: Виберіть місце відображення посилань на переклад публікацій.

en: Select the style of the language switcher.
uk: Виберіть стиль перемикача мов.

en: Select the taxonomy to translate:
uk: Вибрати класифікацію на переклад:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
uk: Виберіть область віджета, в яку буде включено перемикач мов.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
uk: Виберіть цей параметр, якщо ваша тема або плагіни використовують операції AJAX у зовнішньому інтерфейсі, які WPML має відфільтрувати. WPML задасть файл cookie з використанням JavaScript, що дасть йому змогу показувати правильний вміст для операцій AJAX.

en: Select your language:
uk: Вибрати мову:

en: Send
uk: Надіслати

en: Send to translation the content of raw HTML cells
uk: Надсилати на переклад вміст необроблених HTML-комірок

en: Send to translator
uk: Надіслати перекладачеві

en: Sent to translation service
uk: Надіслано службі перекладу

en: Sent to translator
uk: Надіслано перекладачеві

en: Set admin language as editing language.
uk: Задати мову адміністрування мовою редагування.

en: Set language information
uk: Задати мовні дані

en: Set language information for existing media
uk: Задати дані мови для наявних медіа

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
uk: Задати батьківську сторінку для перекладів відповідно до батьківської сторінки оригіналу

en: Set-up the translation
uk: Налаштувати переклад

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
uk: Готовий частково

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
uk: Готовий частково.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
uk: Можливо, потрібно виправити ще частину вмісту – будь ласка, повторіть дію.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
uk: замовлень на переклад оновлено

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
uk: Задає в таблиці icl_translation_status стан перекладу публікацій, позначених копіями, як «Копія».

en: Setting language to media. %d left
uk: Встановлення мови для медіа: залишилося %d

en: Setting language to media: done!
uk: Встановлення мови для медіа: готово!

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings saved
uk: Налаштування збережено

en: Settings updated
uk: Налаштування оновлено

en: Setup
uk: Налаштування

en: Setup WPML
uk: Налаштування WPML

en: Show
uk: Показати

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
uk: Показати активну мову – має бути УВІМК із Розкривне меню

en: Show Translation Feedback module for these languages:
uk: Показати модуль відгуків про переклад для цих мов:

en: Show content in:
uk: Показати вміст такою мовою:

en: Show details
uk: Переглянути деталі

en: Show language switcher in footer
uk: Показати перемикач мов у нижньому колонтитулі

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
uk: Показувати посилання над або під публікаціями, пропонуючи їх іншими мовами

en: Show on the left side of the screen
uk: Показати на екрані ліворуч

en: Show on the right side of the screen
uk: Показати на екрані праворуч

en: Show this notice.
uk: Показувати це повідомлення.

en: Showing content in:
uk: Вміст показано такою мовою:

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
uk: Починаючи з версії WPML 3.6.0 перемикачі мов не використовують ідентифікатори CSS, тому класи CSS змінено. Це було потрібно для виправлення деяких помилок і відповідності найсучаснішим стандартам. Якщо ваша тема або користувацький CSS не покладається на ці старі селектори, радимо пропустити зворотну сумісність. Одначе цей параметр можна активувати пізніше.

en: Since WPML 4.5.0, the Translation Management plugin is part of WPML core. Please uninstall this plugin and delete it from your plugins folder.
uk: Починаючи з WPML 4.5.0, плагін Translation Management включено в ядро WPML. Видаліть цей плагін із системи та папки плагінів.

en: Singular
uk: Однина

en: Site
uk: Веб-сайт

en: Site Languages
uk: Мови веб-сайту

en: Skip backwards compatibility
uk: Пропустити зворотну сумісність

en: Skip language
uk: Пропустити мову

en: Slides: button text
uk: Слайди: текст кнопки

en: Slides: description
uk: Слайди: опис

en: Slides: heading
uk: Слайди: заголовок

en: Slides: link URL
uk: Слайди: URL-адреса посилання

en: Slug
uk: Короткий заголовок

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
uk: Переклад коротких заголовків зараз вимкнуто в WPML. %1$sКлацніть, щоб увімкнути.%2$s

en: Slugs are currently not translated.
uk: Короткі заголовки ще не перекладено.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
uk: Короткі заголовки перекладено. Щоб внести зміни в переклади, натисніть посилання вгорі.

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
uk: Деякі налаштування перемикача мов WPML було ініційовано повторно, оскыльки вони пошкоджені. Виконайте налаштування знову:

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
uk: Деякий вміст може не мати перекладів усіма мовами. Виберіть, що відображатиметься в перемикачі мов, якщо переклад відсутній.

en: Some features related to String Translations may not work correctly without utf8mb4 character.
uk: Деякі функції, пов'язані з перекладами рядків, можуть працювати неправильно без символів utf8mb4.

en: Some parameters are missing for this request.
uk: Деякі параметри цього запита відсутні.

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
uk: Щось пішло не так. Повторіть спробу або зверніться в підтримку.

en: Start
uk: Розпочати

en: Started...
uk: Запуск...

en: Starting number
uk: Початковий номер

en: Starting the upgrade process...
uk: Розпочинається оновлення…

en: Starting...
uk: Початок...

en: Status
uk: Стан

en: Status:
uk: Стан:

en: Sticky
uk: Клейкі

en: Stop showing this message
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
uk: Зберігати файл cookie мови для підтримки фільтрування мов для AJAX

en: Strings for menus will be updated
uk: Рядки меню буде оновлено

en: Style
uk: Стиль

en: Styling the language switcher with additional CSS
uk: Застосування стилю до перемикача мов за допомогою додаткового CSS

en: Subscribe form: Button Text
uk: Форма підписки: текст кнопки

en: Subscribe form: Checkbox Text
uk: Форма підписки: текст прапорця

en: Subscribe form: Notification Subject
uk: Форма підписки: тема сповіщення

en: Subscribe form: Redirect Link
uk: Форма підписки: посилання переспрямування

en: Subscribe form: Success Message
uk: Форма підписки: повідомлення про успішне надсилання

en: Subscribe form: Terms and Conditions
uk: Форма підписки: Умови та положення

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Support
uk: Підтримка

en: Sync
uk: Синхр.

en: Synchronize comment status
uk: Синхронізувати стан коментарів

en: Synchronize comments on duplicate content
uk: Синхронізувати коментарі до вмісту копій

en: Synchronize menus between languages.
uk: Синхронізувати меню для різних мов.

en: Synchronize page order for translations
uk: Синхронізувати порядок сторінок для перекладу

en: Synchronize page template
uk: Синхронізувати шаблон сторінки

en: Synchronize password for password protected posts
uk: Синхронізувати пароль захищених публікацій

en: Synchronize ping status
uk: Синхронізувати стан перевірки зв'язку

en: Synchronize posts format
uk: Синхронізувати формат публікацій

en: Synchronize posts taxonomies
uk: Синхронізувати класифікації публікацій

en: Synchronize private flag
uk: Синхронізувати прапорець «Приватно»

en: Synchronize sticky flag
uk: Синхронізувати прапорець «клейкі»

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
uk: Синхронізувати ієрархію класифікації відповідно до такої мови: %1$s мова.

en: Syncing menus %1 of %2
uk: Виконується синхронізація меню %1 з %2

en: Tab Item Content
uk: Вміст елемента вкладки

en: Tab Item Label
uk: Надпис елемента вкладки

en: Table of Contents - Title
uk: Зміст – Заголовок

en: Tabs: Content
uk: Вкладки: контент

en: Tabs: Title
uk: Вкладки: заголовок

en: Tabs: content
uk: Вкладки: вміст

en: Tabs: label
uk: Вкладки: мітка

en: Target Language
uk: Мова перекладу

en: Taxonomies Translation
uk: Переклад класифікацій

en: Taxonomy
uk: Класифікація

en: Taxonomy Translation
uk: Переклад класифікації

en: Taxonomy translation
uk: Переклад класифікації

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
uk: Технічна підтримка клієнтів доступна через %sфоруми WPML%s.

en: Tell me more
uk: Докладніше

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
uk: Розповісти, що сайт багатомовний завдяки WPML (повідомлення в нижньому колонтитулі сайту) – <a href="%s">докладніше</a>

en: Term translation
uk: Переклад термінів

en: Testimonial Carousel: Content
uk: Карусель відгуків: вміст

en: Testimonial Carousel: Name
uk: Карусель відгуків: ім'я

en: Testimonial Carousel: Title
uk: Карусель відгуків: заголовок

en: Testimonial content
uk: Вміст відгуку

en: Testimonial job
uk: Замовлення - предмет відгуку

en: Testimonial name
uk: Назва відгуку

en: Testimonial: Heading
uk: Відгук: заголовок

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Editor
uk: Текстовий редактор

en: Text content
uk: Вміст тексту

en: Text editor
uk: Текстовий редактор

en: Text for alternative languages for posts:
uk: Текст для альтернативних мов публікацій:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
uk: Дякуємо за ваш вибір. Свій вибір завжди можна змінити в %sналаштуваннях перекладу типів публікацій%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
uk: Дякуємо за реєстрацію WPML на цьому веб-сайті. Щойно будуть доступні нові версії, ви будете отримувати автоматичні оновлення.

en: Thank you for your rating and comment!
uk: Спасибі за оцінку та коментар!

en: Thank you for your rating!
uk: Спасибі за оцінку!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
uk: «Скидання» вимикає плагін WPML після видалення таблиць WPML (таблиці з префіксом «icl_») із бази даних. Ця дія НЕ призведе до видалення вмісту (публікацій, термінів класифікації тощо). Буде скинуто лише переклад і мовні дані, які WPML пов'язує з кожним типом вмісту.

en: The Language code already exists.
uk: Код мови вже існує.

en: The Language name already exists.
uk: Назва мови вже існує.

en: The Media Translation plugin needs to add languages to your site's media. Without this language information, existing media files will not be displayed in the WordPress admin.
uk: Плагіну перекладу медіа потрібно додати мови до медіа на вашому веб-сайті. Без цих даних про мову наявні файли медіа не будуть відображатися в панелі адміністрування WordPress.

en: The URL of the HTML file is required
uk: Потрібна URL-адреса HTML-файлу

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
uk: Плагін WPML Multilingual CMS наразі вимкнуто.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
uk: Плагін WPML Page Builders, яким ви користуєтеся, тепер входить до складу WPML.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
uk: Кнопку вимкнуто, оскільки всім наявним меню призначено перемикачі мов. Налаштування наявних перемикачів мов можна змінити.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
uk: Кнопку вимкнуто, оскільки всім наявним областям віджетів призначено перемикачі мов. Налаштування наявних перемикачів мов можна змінити.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
uk: Кнопку вимкнуто, оскільки на сайті немає меню. Додайте меню, а пізніше в ньому можна увімкнути перемикач мов.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
uk: Кнопку вимкнуто, оскільки на сайті не зареєстровано області віджетів.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
uk: Поточний вміст %s буде втрачено. WPML скопіює вміст %s і замінить ним поточний вміст.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
uk: Дані буде зашифровано за допомогою алгоритму %s.

en: The default locale already exists.
uk: Мовний стандарт за промовчанням вже існує.

en: The eval() PHP function must be enabled.
uk: Потрібно увімкнути PHP-функцію eval().

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
uk: У версії PHP 5.2 розширення фільтра ввімкнуто за промовчанням, тому вам або вашому провайдеру необхідно вимкнути його.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was\n            used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
uk: У версії PHP 5.2.0 розширення фільтра увімкнуто за промовчанням. Раніше використовувалося\nекспериментальне розширення PECL, але тепер версію PECL не рекомендується використовувати або оновлювати. (джерело:

en: The following components are not updated:
uk: Ці компоненти не оновлено:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
uk: Під час міграції стався виняток нижче. Якщо проблема не зникне, повторіть спробу або зверніться у службу технічної підтримки.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
uk: Такі терміни не мають перекладу вибраною мовою і будуть видалені з цієї публікації:

en: The hreflang already exists.
uk: hreflang уже існує.

en: The language %s was deleted.
uk: Мову %s видалено.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
uk: Не вдається синхронізувати меню на цій сторінці, оскільки потрібні додаткові змінні вводу. Змініть параметр %1$s у файлі php.ini або .htaccess на %2$s або більше.

en: The original has been deleted!
uk: Оригінал видалено!

en: The remote XML Config Log is empty
uk: Віддалений XML-журнал конфігурації – пустий

en: The selected menus have been synchonized.
uk: Вибрані меню синхронізовано.

en: The selected strings can now be translated using the %1$s string translation %2$s screen
uk: Вибрані рядки тепер можна перекласти за допомогою %1$s екрана перекладу рядків %2$s

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
uk: Ієрархію класифікації вже синхронізовано.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
uk: Ієрархію класифікації синхронізовано.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
uk: Налаштування перекладу цього поля керуються XML-файлом налаштувань мов. Щоб керувати ним вручну, видаліть запис із файлу конфігурації.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
uk: Видалені відгуки про переклад буде остаточно видалено через %d дн.

en: The upgrade is complete.
uk: Оновлення версії завершене.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
uk: Розмір завантаженого файлу перевищує %s байтів.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
uk: Розмір завантаженого файлу перевищує значення директиви upload_max_filesize у php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk: Файл завантажено не повністю.

en: The user could not be created
uk: Не вдалося створити користувача

en: The web server cannot write to the .htaccess file
uk: У веб-сервера немає доступу на запис у файл .htaccess.

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
uk: Сумісність теми і плагінів з WPML

en: Theme and plugins localization
uk: Локалізація теми та плагінів

en: Theme and plugins reporting
uk: Звіт про тему та плагіни

en: There are no templates available.
uk: Немає шаблонів.

en: There is content in the following languages but it won't be visible on the site because those languages are not activated.
uk: Наявний вміст мовами нижче, але він не відображатиметься на веб-сайті, оскільки ці мови не активовано.

en: There was an error uploading the file, please try again!
uk: Під час завантаження файлу сталася помилка. Повторіть спробу пізніше!

en: These languages are enabled for this site:
uk: На цьому веб-сайті увімкнуто такі мови:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
uk: У цих плагінів проблеми із сумісністю з WPML:

en: This action is not allowed
uk: Ця дія заборонена

en: This can be a result of either:
uk: Причиною може бути:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
uk: Цей документ – копія %s і керується WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
uk: Функція змінює теми на багатомовні без потреби редагувати PHP-файли.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
uk: Ця функція використовує Javascript. Переконайтеся, що на веб-сайті немає помилок Javascript.

en: This function is available through the Network Admin section.
uk: Ця функція доступна в розділі Адміністрування мережі.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
uk: Ці відомості дають можливість нашій службі підтримки бачити версії WordPress, плагінів і теми, що використовуються на вашому веб-сайті. Надайте їх, якщо вас попросять про це на форумі підтримки. Паролі та інші конфіденційні відомості не передаються.

en: This is a translation of
uk: Це – переклад

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
uk: Мови відображатимуться в перемикачі мов у такій послідовності.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
uk: Цей селектор мов визначає вміст, що відображається. Можна вибрати елементи певною мовою або всіма мовами. Щоб змінити мову інтерфейсу Майстерні WordPress, перейдіть у свій профіль.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
uk: Можливо, вдасться вирішити такі проблеми, як відсутність мов у перемикачі мов.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
uk: Це означає, що %s ще не знає про проблему в перекладі і не може її виправити.

en: This normally takes a few seconds, but may last up to several minutes of very large databases.
uk: Зазвичай це триває декілька секунд, проте в разі дуже великих баз даних може знадобитися і кілька хвилин.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
uk: Ця дія копіює вміст мови оригіналу в поточний переклад. Це зручно, коли слід розпочати переклад, зберігаючи вміст мовою оригіналу.  Ця кнопка працює лише тоді, коли редактор порожній.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
uk: У результаті цієї дії буде видалено і повторно створено таблицю мов WPML. Ця дія необхідна, якщо ви щойно встановили WPML і не бачите повний список доступних мов.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
uk: У результаті цієї дії буде скинуто і перевстановлено таблиці мов WPML. Усі додані вами користувацькі мови буде видалено.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
uk: Ця дія синхронізує переклад з мовою оригіналу. Переклад оновиться автоматично під час редагування оригіналу. Це зручно, коли потрібно щоб вміст мовою перекладу завжди відповідав вмісту мовою оригіналу.

en: This option is not yet available for Multisite installs
uk: Цей параметр поки недоступний у випадку встановлення на багатьох веб-сайтах

en: This page was translated from:
uk: Цю сторінку перекладено з:

en: This post is already duplicated.
uk: Публікацію вже скопійовано.

en: This post is also available in:
uk: Ця публікація також доступна такими мовами:

en: This post is also available in: %s
uk: Ця публікація також доступна такими мовами: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
uk: У цьому вікні знаходяться налаштування мов веб-сайту.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
uk: Цей параметр керується файлом wpml-config.xml. Клацніть тут, щоб розблокувати й змінити це налаштування.

en: This term has additional meta fields:
uk: У цього терміна є додаткові метаполя:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
uk: Цей текст відображається перед списком мов. Ваш текст має містити рядок %s, який грає роль заповнювача справжніх посилань.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
uk: У цій версії WPML містяться важливі оновлення та поліпшення.

en: This version of WPML will only receive security fixes for the next 12 months
uk: Виправлення безпеки для цієї версії WPML будуть випускатися тільки протягом наступних 12 місяців

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
uk: Це попередження зникне після вирішення проблеми.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
uk: Буде призначено ті ж терміни класифікації, що і для джерела перекладу кожної публікації.

en: This will be the last version of WPML which works with the currently installed PHP version
uk: Це остання версія WPML, що працює зі встановленою зараз версією PHP

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
uk: Таким чином буде змінено налаштування ваших перемикачів мов %s до заданих темою значень за промовчанням. Зверніть увагу, що деякі перемикачі можна видалити, а інші додати.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
uk: Буде перевірено наявність коментарів, мова яких відрізняється від мови їх місту. У разі виявлення ми можемо видалити їх за вас. Ми називаємо їх «залишкові коментарі».

en: Title
uk: Заголовок

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
uk: Щоб додати категорії, що вже перекладено іншими мовами, перейдіть на <a%s>сторінку керування категоріями</a>

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
uk: Для полегшення перекладу %s слід додати такі компоненти WPML:

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
uk: Щоб увімкнути, вам або вашому провайдеру потрібно відкрити файл php.ini веб-сайту та або:

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
uk: Щоб забезпечити безпеку вашого веб-сайту та підвищити її, WPML використовує

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
uk: Щоб виправити, відкрийте «%s» та задайте значення «мовного стандарту за промовчанням» як показано вище.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
uk: Докладніше див. на сторінці документації про %s.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
uk: Щоб синхронізувати значення перекладів, потрібно ввімкнути передбачений у WPML модуль Керування перекладами.

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
uk: Щоб перекласти мітки класифікації та короткий заголовок, потрібен плагін %s.

en: Toggle: Content
uk: Переключення: контент

en: Toggle: Title
uk: Переключення: заголовок

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
uk: Для входу і виходу із системи потрібно звертатися до кожного мовного домену сайту, тому під час його використання спостерігається падіння швидкодії.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
uk: Ця функція забезпечує правильну роботу теми та плагінів на сайтах, що використовують мови в доменах.

en: Total
uk: Всього

en: Translatable
uk: Перекладне

en: Translatable custom posts linking
uk: Зв'язування користувацьких публікацій, що перекладаються

en: Translatable taxonomies linking
uk: Зв'язування класифікацій, що перекладаються

en: Translate
uk: Перекласти

en: Translate existing media in all languages
uk: Перекласти наявні медіа всіма мовами

en: Translate independently
uk: Перекласти самостійно

en: Translate menu strings and URLs for:
uk: Перекладати рядки меню та URL-адреси для:

en: Translate this Document
uk: Перекласти цей документ

en: Translated by:
uk: Перекладач:

en: Translated post
uk: Перекладена публікація

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
uk: Перекладаєте %1$s? Скористайтеся таблицею %2$s для спрощення перекладу.

en: Translating content created with page builders
uk: Переклад вмісту, створеного за допомогою будівника сторінок

en: Translating media. %d left
uk: Переклад медіа: залишилося %d

en: Translating media: done!
uk: Переклад медіа: готово!

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation (new)
uk: Переклад (новий)

en: Translation Dashboard
uk: Панель перекладу

en: Translation Feedback
uk: Відгуки про переклад

en: Translation Feedback button on front-end:
uk: Кнопка «Відгук про переклад» у зовнішньому інтерфейсі:

en: Translation Priorities
uk: Пріоритети перекладу

en: Translation Priority
uk: Пріоритет перекладу

en: Translation Service
uk: Служба перекладів

en: Translation entry not found for: %d
uk: Переклад публікації «%d» не знайдено

en: Translation fixed
uk: Переклад виправлено

en: Translation of
uk: Переклад

en: Translation of %1$s
uk: Переклад %1$s

en: Translation options
uk: Параметри перекладу

en: Translation preferences
uk: Налаштування перекладу

en: Translation rating
uk: Рейтинг перекладу

en: Translation ready to download
uk: Переклад готовий до завантаження

en: Translation requests cancelled.
uk: Запити на переклад скасовано.

en: Translation to:
uk: Переклад:

en: Translation:
uk: Переклад:

en: Translations
uk: Переклади

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
uk: Переклади міток і короткого заголовка класифікації %1$s

en: Translator
uk: Перекладач

en: Translator replied
uk: Перекладач відповів

en: Trash
uk: Кошик

en: Troubleshooting
uk: Діагностика

en: Type a post title
uk: Введіть заголовок публікації

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
uk: На веб-сервері не ввімкнуто перезаписування URL-адрес.

en: URLs for menus will be updated
uk: URL-адреси меню буде оновлено

en: Unable to remove relationship!
uk: Не вдалося видалити зв'язок!

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Unknown remote translation service
uk: Невідома віддалена служба перекладу

en: Unknown reviewer
uk: Невідомий редактор

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
uk: Раніше ваш сайт було налаштовано так, щоб відображались "усі публікації блогу", навіть якщо вони не перекладені. Цю функцію тепер замінено на досконаліший і довершений режим перекладу.

en: Untranslated URL %s
uk: Неперекладена URL-адреса %s

en: Untranslated URLs for menus
uk: Неперекладені URL-адреси меню

en: Untranslated string %s
uk: Неперекладений рядок %s

en: Untranslated strings for menus
uk: Неперекладені рядки меню

en: Update
uk: Оновити

en: Update %1$s menu option to %2$s
uk: Оновити параметр меню %1$s до %2$s

en: Update %s translation
uk: Оновити переклад такою мовою: %s

en: Update Taxonomy Hierarchy
uk: Оновити ієрархію класифікації

en: Update Translation Priority
uk: Оновити пріоритет перекладу

en: Update URL to %s
uk: Змінити URL-адресу на %s

en: Update term names
uk: Оновити назви термінів

en: Updated Name
uk: Оновлене ім'я

en: Upload dir is not writable
uk: Каталог завантаження недоступний для запису

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
uk: Не вдалося створити каталог завантажень. Перевірте свої права доступу.

en: Uploads
uk: Завантаження

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
uk: Ви використовуєте тему DIVI і вибрали стандартний редактор для перекладу вмісту.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
uk: Деякі функції можуть працювати неправильно. Радимо надалі користуватися Редактором перекладу.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
uk: Докладніше тут: %s

en: Use directory for default language
uk: Використовувати каталог для мови за промовчанням

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
uk:  та

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
uk: та

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: Utf8mb4 charset
uk: Набір символів utf8mb4

en: Valid
uk: Припустимий

en: Validate on save
uk: Перевірити під час збереження

en: Version
uk: Версія

en: Video: DailyMotion URL
uk: Відео: URL-адреса DailyMotion

en: Video: External hosted
uk: Відео: розміщене зовні

en: Video: Link
uk: Відео: посилання

en: Video: Self hosted
uk: Відео: локальне

en: Video: Vimeo URL
uk: Відео: URL-адреса Vimeo

en: Video: Vimeo link
uk: Відео: посилання Vimeo

en: Video: Youtube URL
uk: Відео: URL-адреса YouTube

en: Video: embed code
uk: Відео: вбудувати код

en: View post
uk: Переглянути публікацію

en: Visit
uk: Перейти

en: WP Menus Sync
uk: Синхр. меню WP

en: WPML 3.2 release notes
uk: Нотатки до випуску WPML 3.2

en: WPML Language Switcher
uk: Перемикач мов WPML

en: WPML Network Setup
uk: Мережні налаштування WPML

en: WPML Settings
uk: Налаштування WPML

en: WPML Setup
uk: Налаштування WPML

en: WPML Site Languages section
uk: Розділ WPML «Мови веб-сайту»

en: WPML Update is Incomplete
uk: Оновлення WPML не завершено

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
uk: Для роботи екранів адміністрування WPML потрібен Java Script. Java Script зараз вимкнено у вашому веб-переглядачі.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
uk: WPML дає змогу легко перекладати класифікацію вашого сайту. Можна буде перекладати тільки класифікацію, позначену перекладною. Виберіть класифікацію в розкривному меню, а потім використовуйте список термінів класифікації, що з'явився, щоб перекласти їх.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
uk: WPML може автоматично переспрямовувати відвідувачів залежно від мови веб-переглядача.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
uk: WPML не може функціонувати, оскільки йому потрібне вимкнуте розширення PHP!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
uk: WPML не може запуститися в нормальному режимі. Виникла проблема зі встановленням установкой або конфігурацією сервера. %1$sПоказати подробиці%2$s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
uk: WPML неможливо активувати разом із застарілими плагінами:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
uk: WPML не може підключитися до віддаленої служби перекладу. Переконайтеся, що Керування перекладами WPML увімкнуто.

en: WPML capabilities
uk: Можливості WPML

en: WPML could not create a cache directory in %s
uk: WPML не вдалося створити каталог кешу в %s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
uk: WPML не вдалося завантажити файли конфігурації, необхідні для вашого веб-сайту.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
uk: WPML не вдалося здійснити запис у каталог кешу: %s

en: WPML flag
uk: Прапор WPML

en: WPML has been activated for the selected site.
uk: WPML активовано для вибраного веб-сайту.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
uk: WPML вимкнуто для вибраного веб-сайту.

en: WPML has been reset for the selected site.
uk: Налаштування WPML скинуто для вибраного веб-сайту.

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
uk: WPML вимкнуто, оскільки для нього вимагається WordPress 4.4 або пізніша версія.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
uk: WPML не вдається знайти деякі записи в таблицях мов. Повноцінна робота плагіна неможлива, поки не буде вирішено цю проблему.

en: WPML language settings
uk: Мовні налаштування WPML

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
uk: WPML дає змогу відкривати ці сторінки для відгуків, щоб відвідувачі могли повідомляти вам про помилки на них.

en: WPML love
uk: Подобається WPML

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
uk: WPML необхідно завантажити файли конфігурації, що вказують спосіб перекладу теми та плагінів, які ви використовуєте. У разі виникнення проблем натисніть кнопку «Повторити». Якщо помилка не зникає, зверніться у Службу підтримки WPML, надайте її подробиці, і ми допоможемо з рішенням.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
uk: WPML необхідно оновити медіавідомості публікації.

en: WPML requires database upgrade
uk: Для WPML потрібно оновити базу даних

en: WPML settings
uk: Налаштування WPML

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
uk: WPML використовує файли cookie для ідентифікації поточної мови відвідувача, мови останнього відвідування та мови користувачів, які ввійшли в систему.

en: WPML will be deactivated
uk: WPML буде вимкнено

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
uk: Під час збереження цієї публікації WPML скопіює %s з %s.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
uk: Під час збереження цієї публікації WPML скопіює це поле з %s.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
uk: WPML надалі не буде синхронізувати %s із вмістом оригіналу.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
uk: WPML скине всі мовні дані до значень за промовчанням. Будь-які додані чи змінені мови буде втрачено.

en: WPML.org account
uk: Обліковий запис WPML.org

en: Waiting for translator
uk: Очікується перекладач

en: Want to know if recent translations you received have problems?
uk: Хочете дізнатися, чи є помилки у ваших недавніх перекладах?

en: We automatically created a translation job for the reusable block:
uk: Ми автоматично створили замовлення на переклад для блоку, що використовується повторно:

en: We automatically created translation jobs for the reusable blocks:
uk: Ми автоматично створили замовлення на переклад для блоків, що використовуються повторно:

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
uk: Не вдалося завершити весь процес за один запит. Клацніть кнопку "Підвищити версію", щоб продовжити.

en: What to include in the language switcher:
uk: Що включити до перемикача мов:

en: What to show for the root url:
uk: Що показувати як кореневу URL-адресу:

en: When WPML is activated, the site language should be changed in the %s.
uk: Коли WPML активовано, мова сайту має змінитися на %s.

en: When deleting a post, delete translations as well
uk: Після видалення повідомлення також видаляти переклад

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
uk: Також видаляти переклади, коли видаляється класифікація (категорії, позначки чи користувацькі елементи)

en: When uploading media to the Media library, make it available in all languages
uk: Під час завантаження медіа в бібліотеку зробити його доступним усіма мовами

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
uk: Які публікації блогу слід відображати в перекладах вашого сайту?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
uk: Поки ви використовуєте плагін, WPML надасть спільний доступ до даних про веб-сайт через Установлювач. Доступ до даних самого користувача не буде надано.

en: White
uk: Білий

en: Widget area
uk: Область віджета

en: Widget language switcher
uk: Перемикач мов у віджеті

en: Widget title:
uk: Назва віджета:

en: Width
uk: Ширина

en: Will be added
uk: Буде додано

en: Will be removed
uk: Буде видалено

en: WordPress 3.9 or later is required.
uk: Потрібно WordPress 3.9 або пізніші версії

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
uk: WordPress не в змозі автоматично завантажити переклади для таких мов:

en: WordPress is installed in a directory (not root) and you're using default links.
uk: WordPress установлено в каталозі (не кореневому) і використовуються посилання за промовчанням.

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
uk: Мовний файл WordPress (.mo) відсутній. Мову залишено без змін.

en: Wrong nonce
uk: Неправильний NONCE

en: YES
uk: ТАК

en: Yes
uk: Так

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
uk: Ви активували Розширений редактор перекладів для цього веб-сайту, але ви редагуєте старий переклад. WPML відкрив Класичний редактор перекладів для редагування цього перекладу. Під час перекладу нового вмісту у вас буде Розширений редактор перекладу з усіма його функціями. Змінити параметри можна в Налаштуваннях WPML.

en: You are about to change the language of {post_name}.
uk: Мову {post_name} буде змінено.

en: You are about to connect the current post with these following posts
uk: Ви збираєтеся зв'язати поточну публікацію з такими публікаціями:

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
uk: Ви збираєтеся скинути налаштування WPML на веб-сайті: %s.

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
uk: Ви створюєте %1$s такою мовою – %3$s, і вибрали відображення %2$s, навіть якщо перекладу немає. Зверніть увагу, що %1$s відображатиметься тільки такою мовою: %3$s. Тільки %2$s мовою веб-сайту за промовчанням (%4$s) відображатиметься всіма мовами веб-сайту.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
uk: У вас немає дозволу на змінення мережних налаштувань WPML.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
uk: Тепер ви – Менеджер перекладацьких проектів %s – потрібно виконати дії

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
uk: Ви користуєтеся оновленими версіями %s та %s, але ці компоненти не оновлено:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
uk: Ви користуєтеся оновленою версією %s, але цей компонент не оновлено:

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
uk: Ви – менеджер перекладацьких проектів %s. Ця роль дає змогу керувати всім, пов'язаним із перекладом для цього веб-сайту.

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
uk: Ви намагаєтеся використовувати зовнішню URL-адресу: це заборонено.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
uk: Ви використовуєте PHP 7: у деяких випадках розширення може видалитися під час оновлення системи. У цьому випадку див. %3$s.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
uk: Ви використовуєте WPML Translation Management без String Translation. Тому деякі переклади можуть давати збої. Завантажте та встановіть WPML String Translation, перш ніж перекладати вміст із редактора блоків.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
uk: Використовується плагін кешування. Під час перекладу рядків необхідно попередньо очистити кеш, щоб переклад зміг відобразитися.

en: You can check if some attachments can be duplicated to translated content:
uk: Можна перевірити або скопіювати деякі вкладення в перекладений вміст:

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
uk: Можна повністю приховати вміст окремими мовами від відвідувачів і пошукових систем, окрім як від себе. Так можна редагувати переклади, що виконуються.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
uk: Перемикач мов можна відобразити в нижньому колонтитулі веб-сайту. Там його можна налаштувати й застосувати стиль.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
uk: Посилання на переклад публікацій можна відображати над публікацією та під нею. Вони виглядають так: «Ця публікація також доступна такими мовами...»

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
uk: Її/їх показ можна ввімкнути на своїй <a href="%s">сторінці профілю</a>.

en: You can't do that!
uk: У вас немає дозволів!

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
uk: Ви отримали кілька завершених замовлень на переклад, і тепер вони відображаються на вашому веб-сайті.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
uk: Не вибрано параметри синхронізації для таких %1$s: %2$s. Вибрано значення за промовчанням.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
uk: Можливо, для встановлення цього розширення вам доведеться звернутися до адміністратора сервера або хостинг-провайдера.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
uk: Можливо, потрібно буде %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
uk: повторно зберегти постійні посилання веб-сайту

en: You need to configure WPML before you can start translating.
uk: Перш ніж узятися за переклад, слід налаштувати WPML.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media translation".
uk: Щоб отримати доступ до «Локалізації теми та плагінів» і «Перекладу мультимедіа», слід налаштувати хоча б іще одну мову.

en: You need to deactivate the separate plugin.
uk: Вам слід вимкнути окремий плагін.

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
uk: Для зручності перекладу потрібно ввімкнути Редактор перекладу WPML.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
uk: Усе готово. Відтепер усім новим файлам мультимедіа, які ви завантажили у вміст, буде присвоєно мову. Їх можна автоматично продублювати в переклади у вікні подальшого редагування.

en: Your Automatic Translation account id is
uk: Ідентифікатор вашого облікового запису автоматичного перекладу:

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
uk: Ваше встановлення WPML може призвести до проблем із редактором блоків

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
uk: Сторінка блогу не існує або її переклад не опубліковано такою мовою: %s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
uk: Схоже, що ваш веб-переглядач не може приймати файли cookie.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
uk: Головна сторінка не існує або її переклад %s мовою не опубліковано.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
uk: Ваше меню містить користувацькі пункти, які потрібно перекласти за допомогою Перекладу рядків WPML.

en: Your php.ini file is located at
uk: Ваш файл php.ini знаходиться в

en: Your rating:
uk: Ваша оцінка:

en: Your site will not work as it should in this configuration
uk: У цій конфігурації ваш веб-сайт не працюватиме належним чином

en: add
uk: додати

en: add translation
uk: додати переклад

en: all
uk: усі

en: any language
uk: будь-якою мовою

en: auto
uk: авто

en: automatically
uk: автоматично

en: day(s)
uk: дн.

en: default
uk: за промовчанням

en: delete it permanently
uk: видалити остаточно

en: duplicate
uk: копія

en: edit terms
uk: редагувати терміни

en: edit translation
uk: змінити переклад

en: eval() availability from Suhosin
uk: доступність eval() від Suhosin

en: good for menus that display items as a list
uk: підійде для меню, що відображають елементи у вигляді списку

en: good for menus that support drop-downs
uk: підійде для меню, що підтримують розкривні меню

en: hidden
uk: приховано

en: hide
uk: сховати

en: in
uk: такою мовою:

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
uk: у параметрах, меню, віджетах, нижньому колонтитулі та короткому коді

en: item
uk: елемент

en: items
uk: об'єктів

en: learn more
uk: докладніше

en: linked to:
uk: пов'язано з:

en: loading
uk: завантаження

en: local translator
uk: власний перекладач

en: menu items
uk: пункти меню

en: month(s)
uk: міс.

en: n/a
uk: н/д

en: none
uk: немає

en: not translated in current language
uk: не перекладено поточною мовою

en: of
uk: із

en: only show translated items
uk: показувати тільки перекладені елементи

en: please enter path: absolute or relative to the WordPress installation folder
uk: Введіть шлях: абсолютний або відносний до папки встановлення WordPress

en: published
uk: опубліковано

en: published or updated
uk: опубліковано чи оновлено

en: px
uk: пікс

en: required version: %s
uk: потрібна версія %s

en: restore
uk: відновити

en: select parent
uk: вибрати батьківський

en: server requirements for sites that use nginx
uk: вимоги до серверів для веб-сайтів, які використовують nginx

en: show
uk: показати

en: some strings might be not registered
uk: можливо, деякі рядки не зареєстровано

en: string not registered
uk: рядок не зареєстровано

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
uk: вона буде використовуватися для консолі адміністрування та перекладу коментарів.

en: to
uk: на

en: translate
uk: перекласти

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
uk: перекласти короткі заголовки базової класифікації за допомогою WPML?

en: translating post categories and custom taxonomies
uk: переклад категорій публікацій і користувацької класифікації

en: untranslated
uk: немає перекладу

en: updated
uk: оновлено

en: use translation if available or fallback to default language
uk: використовувати переклад, якщо він є, або вдаватися до мови за промовчанням

en: week(s)
uk: тиж.
